Provincial Winner " Bourgers " Racing Pigeon For Sale In Herbots Pigeons Auction

Dovital uw gezondheid- en vitaliteitbevorderende producten
13 Bekeken
Med4Pets
Published
Credit Goes To Herbots Pigeons Auction

PROVINCIAL WINNER BOURGES + LA SOUTERRAINE IN 2022
SUPERB RACING HEN
2 x 1st + 1 x 2nd Provincial In 3 weeks

1 Prov Bourges ’22 1.032p 486km
91 NAT 7.606p
( 1277m/min )
1 Prov La Souterraine'22 407p 595km
140 NAT 4.907p
( 1087m/min )
1 Club Chateauroux ’22 68p 529km
2 Prov 387p
( 1107m/min)
23 NAT 4.003p
2 Club Soissons ’22 234p 215km
29 S.Prov 2.420p
5 Prov La Souterraine 446p 595km
71 NAT 3.118p
( 1070m/min )
5 S.Prov.Lorris ’22 476p 396km
162 Prov 8.616p
6 Club Soissons ’22 230p 215km
8 Club Vierzon ’20 112p 474km
29 Prov 3.978p
10 Club Issoudun ’20 198p 506km
63 Prov 1.818p
462 NAT 18.176p
19 Club Melun ’22 400p 314km
26 Prov Chateauroux ’21 613p 529km
75 Prov Argenton ’21 1.336p 555km
366 NAT 9.851p
189 S.Prov Mettet ’22 2.168p 85km
195 Prov Orléans ’22 3.777p 415km

Father “BE 17-5040934” Inbred Tom
½ brother “Tom” 9 x 1st
2nd Olympiad Bird Cat.A Belgium 2010

Mother “BE 13-5024630” Meeuw
Won 1 Orléans 1.683p ( 3 Prov 5.194p )
1 Melun 637p
39 Nat(z) Bourges 3.167p

#herbots #herbotspigeon #ipl2024 #racingpigeon #pigeonforsale #pigeon #colombofilia
Log in of aanmelden om een reactie te plaatsen.
Wees de eerste die een reactie plaatst.